Hakkımızda

BİZİMLE DÜNYAYI KEŞFE HAZIR MISINIZ?

Sizlere ilk seslenişimiz Bizim Coğrafyamızı Keşfe Hazır mısınız idi. Zambak Tur kuruluşundan bu yana Bizim Coğrafyamızı, siz dostlarımızla birlikte keşfetmekten büyük zevk duydu. Sizlerden gelen yakın ilgi ve destek artık bizi, dünyanın diğer coğrafyalarına açılmaya zorluyor.

 

TARİHE TANIK, TABİATA KONUK, KALPLERİMİZE YAKIN OLMAK İÇİN…

Evet artık sıra diğer ülkelerde.
Balkan kasabalarından Buhara medreselerine…
Kahire çarşılarından Kırım saraylarına…
Orta Asya bozkırlarından Endülüs bahçelerine…
Hedefimiz elbette Bizim Coğrafyamız. Son yıllarda insanımızın daha fazla yöneldiği kültür turlarının tecrübeli ve bir o kadar da heyecanlı mimarı Zambak Tur Seyahat Acentası tarihimize, kültürümüze, değerlerimize bağlı olmanın verdiği huzurla; sadece göz ve kulaklara değil, gönüllere hitap etmek maksadı ve hedefiyle çıktı yola tam on yıl önce…

 

KEŞFETMEK İÇİN YOLA ÇIKIN. KENDİNİZİ BULACAKSINIZ…

Sizinle, daha doğrusu dostlarımızla, sadece ve sadece Bizim Coğrafyamıza, yani Bosna-Hersek’e, Endülüs’e, Makedonya’ya, Orta Asya’ya, Kosova’ya, Malezya’ya, Kudüs’e, Kırım’a, Batı Trakya ve daha nice gönül coğrafyalarımıza kavuşmanın mutluluğunu yaşadık.
Gezmeyi, görmeyi, keşfetmeyi kısacası seyahatten keyif almayı bilen dostlarla birlikte rotamızı uzak coğrafyalara çevireceğiz. Farklı kültürleri, farklı lezzetleri yaşayacağız. Gittiğimiz ülkelerin globalizme direnen özgün kültürlerini, tarihi geçmişlerini, kurdukları medeniyetleri, mutfak kültürlerini birlikte tanıyacağız.
Bundan sonra da sizin ve ailenizin kültür turları planlarınızı yapmak için hazırlandık. Yeni güzergahlarda, eskimeyen hikayelerde ve size özel programlarda buluşmak ümidiyle…

Seyahatnameler yeniden yazılacak…

T.C.KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI

A GRUBU SEYAHAT ACENTASI

BELGE NO: A-5105

Bizi Tercih Edenler Ne Dedi?


Kültür Turlarında Doğru Adres

Başka Nerelere Gidiyorsunuz

Sizinle Yola Çıkılır
Evliya Çelebi


  • a) İyi Adını Kötüye Çıkarma
    b) Daima İleri Yürü
    c) Ekili Tarlaya Basma
  • a) Besmelesiz Yemek Yeme
    b) Sırrını En Yakınına Bile Söyleme
    c) Kötüye Yoldaş Olma