Bayi Toplantıları

Home / Bayi Toplantıları

BAYİ TOPLANTILARI

Ticaret eski çağlardan beri insanlığın bir parçası. İpek yolunda büyümüş ülkemiz insanının emeği ve alın teri ile kurulmuş, bölgesinden farklı coğrafyalara açılmış birçok firmamız vardır. Dünyanın değişen şartlarıyla  birlikte farklı yöntemler de iş dünyasında  yer almaya başlamıştır. Ortaya koyduğunuz ürünün tanıtımı, pazarlanması, ve en önemlisi uyumu, kordinasyonu tam bir ekip tarafından yönetilmesi gerekmektedir. Bu sebeple büyük firmalar birlikte iş yaptığı kişilerin, kurumların ve bayilerin motivasyonlarını arttırmak, pazar paylarını genişletmek, çözüm odaklı analizler yapmak, yeni ürün ve stratejilerini tanıtmak ve planlamak üzere toplantılar düzenlemektedir.

Medeniyetimizin şehirlerinde bayi toplantıları

Ve artık bu toplantılar Dünyanın farklı coğrafyalarında, sosyal- kültürel bir konsept zemininde organize edilmektedir. ZAMBAKTUR kültür turları tecrübesini bayi toplantılarına taşıyarak iş dünyasına özgün bir çözüm üretmiştir.
ZAMBAKTUR bugüne kadar yaptığı iş gezilerinde katılımcıları stresli ve yorgun iş ortamıdan alıp tabiata tarihe, medeniyetimizin şehirlerine taşımıştır. Ekip ruhununa vurgu yapan, katılımcıların ve firma yöneticilerinin memnun kaldığı, sosyal dayanışma ve çözüm odaklı bayi toplantılarınızda yanınızdayız.
Zamanınıza, bütçenize, şartlarınıza uygun çerçevede hayal ettiğiniz bayi toplantılarının tüm ayarlamalarını; ulaşım, rezervasyon, salon toplantıları, konaklama, geziler, rehberlik hizmetleri ve altyapısını biz kurgulayalım.

·         BAYİ TOPLANTILARI

·         İŞ GÖRÜŞMELERİ

·         TİCARİ DANIŞMANLIK

·         SEKTÖR ANALİZİ

·         TERCÜMANLIK

·         FUAR PROGRAMLARI